Vyberte stránku

Fotím svatby

…a rád vyfotím i tu Vaši. 

 
Hledáte fotografa, který Vám vyfotí vaši svatbu? Jste tu správně. Pojďme se o tom společně pobavit…
Svatební den je bezesporu jeden z největších a nejdůležitějších dnů ve Vašem životě. Vzpomínka na tento den v podobě fotografií je něco co Vám pomůže uchovat si tyto šťastné chvíle. Ať už při listování fotoalbem, či fotoknihou, pohlédněte na fotografie a připomeňte si okamžiky Vašeho společného Ano. Váš obrazový příběh, tak jak si jej pamatujete, plný emocí a lásky.
 

Velice rád se stanu vaším svatebním fotografem a obrázkovým vypravěčem.

 

 

 

Reference

 

 

Když jsem začala řešit svatbu a přišlo na řešení jakého fotografa zvolit, tak pro mě byla jasná volba Tom. Lepšího fotografa jsme nemohly zvolit. Jeho profesionální přístup, zachycení důležitých okamžiku na svatbě, příjemné vystupování, to vše jsme se od něho dočkaly. Fotografie jsou přirozené a to jsme chtěly. Při jeho odchodu z naší svatby byl spontánní aplaus od svatebních hostů. Toma můžu jenom doporučit, je to Pán fotograf. Děkujeme, že si byl součástí našeho významného dne v našem životě.

Žaneta a Radek Stouhalovi

Tomáše můžeme jen doporučit. Fotil nám na svatbě a všechno proběhlo nad naše očekávání. Je velmi akční, originální a hlavně si umí všechno a všechny zorganizovat, což je podle mě u fotografa hodně důležitý. Hned po svatbě jsme na něho od hostů slyšeli plno pozitivních ohlasů a díky němu teď máme z našeho dne zaznamenáno plno krásných okamžiků.

Kateřina a Martin Lízalovi

Chtěli bychom poděkovat za nádherné zachycení našeho svatebního dne. Tomáš je příjemný, ochotný a opravdový profesionál. Fotky jsou úžasné, přesně podle našich představ. Vřele doporučujeme! Určitě nezůstaneme jen u svatebního focení. Velké díky, Tome!

Eva a Jiří Zavadilovi

2.9. 2017 byl Náš svatební den a Tom a jeho um s fotoaparátem se nám vryly hluboko do paměti. Fotky jsou nádherný, plno skvělých momentek a dojímám se nad nimi každý den, když je vidím viset na zdi. Pokud chcete někoho, kdo dokáže skvěle zachytit Vaše nejšťastnější životní chvíle s velkou dávkou originality a tak, že se budete cítit přirozeně a pohodově při focení, tak Tom je jasná volba. Moc děkujeme za nádherný životní momenty zachycený Tebou, Tome a těšíme se na další focení :).

Iva a Martin Dvořákovi